Przejdź do treści

Oferuję usługi internetowe

Oprócz rękodzieła, które możesz znaleźć tutaj, oferuję usługi online związane z działaniem innych małych biznesów. Mogę pomóc Ci w stworzeniu tekstów, haseł i prostych grafik dla Twojej marki (copywriting). Mogę postawić dla Ciebie prostą stronę internetową w WordPressie, gdzie przedstawisz siebie i swoją działalność. Mogę stworzyć dla Ciebie galerię estetycznych fotografii produktowych, która ciekawie przedstawi Twoje rękodzieło lub inne produkty. Ponadto, mogę pomóc Ci w obsłudze sklepu ETSY, a także Twoich kanałów mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest).

Odezwij się i opisz swoje potrzeby, abyśmy wspólnie znaleźli najlepsze rozwiązanie!

Copywriting i social media

Masz mały biznes z ręcznie robionymi świeczkami? Prowadzisz małą pracownię artystyczną? Chciał_byś przedstawić swoją działalność w nietuzinkowy sposób w social mediach, ale niekoniecznie masz do tego smykałkę? Mogę Ci w tym pomóc!

Mogę pomóc Ci w pokazaniu się online. Tworzę teksty, hasła, grafiki oraz posty. Teksty mogą obejmować: opisy produktów, opisy działalności, krótkie teksty reklamowe, posty, opisy zdjęć, katalogi warsztatów etc. Inne formy, które mogę dla Ciebie stworzyć to grafiki, kompozycje, proste logo, proste wizytówki, szyldy, plakaty etc.

Osobiście tworzę treści dla swojej marki i social mediów. Zawodowo tworzę kampanie reklamowe dla serwisu Picodi.com.
W zakresie copywritingu i social mediów współpracowałam również z Coolawoola (moda), Magoku (ceramika), Pracownia Bażyńskiego 29 (rękodzieło i warsztaty).

Strony WWW (WordPress)

Strona, na której teraz jesteś została całkowicie stworzona przeze mnie. Strona mojej marki jest jednocześnie moją wizytówką, ale też przykładem pracy, którą potrafię wykonać. Zapraszam Cię do zwiedzania wszystkich zakładek!

Stroną, którą stworzyłam od podstaw jest również witryna projektu zajęć konwersacyjnych w języku angielskim dla dorosłych Angielskie Skrzydła Magdaleny Okuniewskiej. Obejrzyj ją tutaj:
Angielskie Skrzydła

Współtworzyłam i rozwijałam stronę sklepu internetowego marki Coolawoola. To lokalna marka odzieży ekologicznej z recyklingowanej wełny i bawełny. M.in. rozwinęłam Stronę główną, Lookbook, a także wprowadziłam zakładkę FAQ.

Potrafię operować w aplikacji WordPress. Mogę stworzyć stronę od podstaw, pomóc w edycji już istniejącej strony lub rozwinąć stronę o nowe zakładki i funkcjonalności.

Fotografia produktowa

Zobacz kilka wybranych ujęć zrobionych przeze mnie dla swojej i innych marek. Współpracowałam już z Coolawoola (moda), Magoku (ceramika).

Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się ze mną mailowo. W swojej wiadomości opisz proszę, czego dokładnie potrzebujesz i oczekujesz. Razem wypracujemy ofertę, która zadowoli obie strony lub znajdziemy inne rozwiązanie. Zapraszam do kontaktu!

Opinie o współpracy

Poznaj opinie osób, z którymi miałam już przyjemność współpracować.

„Z Igą owocnie współpracowałam już wcześniej korzystając z jej pomocy przy wykonywaniu grafik, plakatów oraz copywritingu w mojej działalności ceramicznej pod nazwą Magoku. Dlatego, gdy pojawił się pomysł na postawienie strony internetowej mojego nowego projektu „Angielskie Skrzydła” (zajęcia konwersacyjne w języku angielskim dla dorosłych), to od razu pomyślałam o Idze. Współpraca z nią była konstruktywna, miła i szybka. Iga pomagała mi w lepszym formułowaniu moich własnych treści oraz dbała o spójność graficzną projektu (miała pomysły na oprawę graficzną). Jej sprawność w realizacji kolejnych stadiów projektu skutecznie mobilizowała mnie samą do efektywnej pracy. Serdecznie polecam współpracę z Igą.”

– Magdalena Okuniewska, właścicielka marki Magoku oraz projektu Angielskie Skrzydła